Technologia

Nierówne ściany oraz krzywe podłogi to najczęstsze powody uniemożliwiające bezproblemowy montaż listew podłogowych. Montaż na nierównej powierzchni grubych i wysokich listew z MDF, których nie można wygiąć w wielu przypadkach kończy się odpadnięciem listwy od ściany po pewnym czasie eksploatacji. Wówczas w ścianach powstają szczeliny, które wyglądają bardzo nieestetycznie. Większość osób próbuje je kamuflować kitem do parkietu lub akrylem co w konsekwencji generuje przeciwny efekt od zamierzonego. Po upływie kilku miesięcy kit zaczyna pękać, a akryl odbarwia się i brudzi.


Czy istnieje skuteczne rozwiązanie, które zniweluje negatywny wpływ krzywych ścian i podłóg? Tak! Zapewni je Wam nasza firma.


Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło opracować listwę podłogową wyróżniającą się pełną regulacją. To rozwiązanie proste, a jednocześnie bardzo skuteczne. Naszą listwę wystarczy przymocować do ściany przy pomocy kołków, a następnie dzięki ruchomej części dolnej można usunąć wszelkie szczeliny. Nasze listwy są elastyczne i odpowiednio wzmocnione, dlatego podczas regulacji idealnie dopasowują się do krzywizny.

 

regulowana2.jpg

regulowana1.jpg

 

krzywa_podloga.jpg